KURUMSAL

Hakkımızda

Temelleri 1993 yılında atılan ve 2013 yılında CAN BULGUR ismi ile yeni ve sektöründe en modern üretim yapan firmaların başlarında gelmektedir.

Yıllık üretim kapasitesini 15.000-20.000 ton/yıl kapasitesi ile, her tip ve miktardaki ihtiyacı, yüksek kalitede ve istenilen zamanda karşılayacak yetenektedir.

CAN BULGUR, Anadolu’ nun Dünya mutfağına armağanı olan %100 SERT durum buğdayından elde edilerek üretilir. Üretimin her aşaması en yüksek hijyen standartlarında gerçekleşir ve kontrol altında tutulur. Tümüyle bilgisayar kontrollü entegre tesis; hammaddeden son ürüne kadar oluşan tüm süreçlerde kalite kontrol standartlarını en titiz şekilde takip eder ve gelişmiş laboratuvar tesisleriyle de bunu kanıtlar niteliktedir.

Kalifiye ve yetişmiş personeli, personel eğitimine verdiği önem, son teknoloji üretim tesisleri ve 24 saat üretim yapma yeteneği ile sektördeki saygın yerini pekiştirmiştir.

CAN BULGUR ; ISO22000:2005 , ISO9001:2015 , TSE gibi kalitesini garanti altına alan pek çok sertifikaya sahiptir.

Can Bulgur Tarım End. San ve Tic. Aş. ; Can Bulgur markasıyla ; Irak, Ortadoğu, Asya, Avrupa kıtalarında pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı bulgur üretimi konusunda tercih sebebi bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize yüksek kalitede güvenilir ürünler sunmaktır.